Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław, znany w początkach swojego istnienia pod nazwą „Wrocławski Park Wodny” to jeden z najchętniej odwiedzanych wodnych parków rozrywki w Europie. Rocznie odwiedza go bowiem ponad milion gości, którzy korzystać mogą z niezliczonej ilości atrakcji.

Lokalizacja
Wrocław, woj. dolnośląskie

ul. Borowska 99

Galeria
aquapark wroclaw 1
aquapark wroclaw 2
aquapark wroclaw 3
aquapark wroclaw 4
Baseny
Strefa rekreacyjna
  • Strefa dla dzieci z basenem (temp. 35ºC, głębokość do 50 cm) i brodzikiem (temp. 35 ºC, głębokość 15 cm), okrętem pirackim i armatkami wodnymi
  • Basen z falami (temperatura 30ºC, głębokość 0-200 cm)
  • Zewnętrzny basen solankowy (temperatura 32ºC, głębokość 135 cm)
  • Zewnętrzny basen rekreacyjny (temperatura 32ºC, głębokość 135 cm)
  • Basen pływacki (temperatura 28,5 ºC, głębokość od 180cm do 200 cm oraz jeden tor o głębokości 90cm)

Ponadto w strefie rekreacyjnej znajdują się zjeżdżalnie oraz leniwa rzeka (temperatura 32ºC, głębokość 70 cm), a także cztery jacuzzi (temperatura 35ºC, głębokość 90 cm)

Dziecięca zatoka
Jest to strefa przeznaczona dla najmłodszych dzieci (od 4 miesiąca życia do 4 lat). Służy ona zabawie, działaniom prozdrowotnym oraz edukacji.
Basen sportowy
Ośmiotorowy basen 25 m x 20 m. Każdy tor o szerokości 2,5 m. Głębokość 1,35-1,82 m. Na jednym torze pływać może jednocześnie do 8 osób. Pływanie rozpoczyna się o pełnych godzinach (od 6:00 – 23:00)
Inne
Saunarium
Obiekt wyposażony jest w między innymi: sauny fińskie zewnętrzne i wewnętrzne, łaźnię parową, łaźnię aromatyczną, biosaunę, łaźnię kamienną, basen do hydroterapii, Strefę dla Kobiet z sauną solną, strefy schładzania, basen mineralny, jacuzzi, pokój relaksacyjny.
Wellness
Strefa Wellness oferuje: masaże, zabiegi na ciało, peelingi, zabiegi dla dwojga, ceremonie.
Fitness
Strefa Fitness to tematyczne sale, między innymi: sala Body&Power, sala Body&Mind, sala fitness, indoor cycling oraz Fit Kids.
Informacje
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia różnią się w zależności od wybranej strefy. Dokładne godziny otwarcia znajdują się na oficjalnej stronie obiektu w zakładce kontakt: http://www.aquapark.wroc.pl/kontakt
Cennik
Oficjalny cennik znajduje się pod adresem:

http://www.aquapark.wroc.pl/cennik

Strona www
Oficjalna strona internetowa obiektu: http://www.aquapark.wroc.pl

Źródło: zdjęcia – oficjalna strona obiektu, tekst opracowano na podstawie informacji zawartych na oficjalnej stronie obiektu

Oceń ten obiekt

Dodaj opinię o tym obiekcie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.